Galatasaray’da sakat oyuncular iyileşmeye başlıyor. Son olarak Muslera’nın takımla idmanlara başlaması ve sezonun ikinci yarısında kaleyi devralacağı Terim’in yüzünü güldürmüştü. Şimdi ise Falcao ve Sarrachi’den güzel haberler alan Terim eski 11’ine kavuşmayı bekliyor.

Marcelo Saracchi ve Radamel Falcao, tedavilerinin ardından kendileri için hazırlanan özel program dahilinde çalıştı. Hazırlanan programın sorunsuz ilerlemesi durumunda Saracchi ve Falcao’nun takımla antrenmanlara başlayıp ilk 11’deki yerlerini alması bekleniyor.

Hız kesmeden Hatayspor hazırlıklarına başlayan Cimbom’da 4-0’lık galibiyetin ardından keyifler de yerinde. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşam oynanan lig maçında tam süre alan oyuncular yenilenme çalışması yaptı. Diğer oyuncular ise Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra pas oyunu oynandı. Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda dayanıklılığa yönelik çift kale oyun oynandı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

KAYNAK:https://www.sporx.com/futbol/ekstra/galatasaray-antrenmani-29-kasimSXGLQ49093SXQ?sira=7