Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat hayatını kaybetti.

Bir süredir hastanede tedavi gören 84 yaşındaki Duygun Yarsuvat bugün hayata gözlerini yumdu.

Cimbom.com ailesi  olarak Duygun Yarsuvat’a Allah’tan rahmet, Galatasaray camiasına, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.

“GALATASARAYLILARIN BAŞI SAĞOLSUN”

Galatasaray’da Başkan Burak Elmas, Galatasaray Spor Kulübü 35. Başkanı Duygun Yarsuvat’ın vefatının ardından açıklamalarda bulundu. İşte Burak Elmas’ın sözleri;

“Camiamız için maalesef acı bir gün. Duygun başkanımızı, Duygun ağabeyimizi, Duygun hocamızı kaybettik. Galatasaray çok değerli bir büyüğünü kaybetti. Sevgili Duygun ağabeyimiz, Galatasaray’ın birçok noktasına hizmetleriyle dokunmuş bir büyüğümüzdür. Hepimizin çok sevdiği, zor zamanda elini taşın altına koyan değerli bir isimdir. Oğulları Ömür ve Emre’ye, kızı Elif’e başsağlığı ve sabır diliyorum. Duygun ağabeyin yeri zor doldurulur. Ona da Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm Galatasaraylıların başı sağ olsun. Duygun ağabeye hiç hak etmediği eleştiriler yapıldı. Bu kadar değerli bir isme eleştiride ne kadar dikkatli olunmasını hatırlatmak isterim. Duygun ağabey gibi Galatasaraylılar pek yetişmiyor. Duygun ağabeye dualarımızı gönderelim. Galatasaray’a hizmet edenlere yaşarken teşekkür edelim. Tüm Galatasaraylıların başı sağ olsun.”