Galatasaray’da Marcao ile Kerem Aktürkoğlu barıştı. Brezilyalı futbolcu takım arkadaşlarının önünde Kerem’den özür diledi.

Görüntüler paylaşılırken Fatih Terim, “25 – 30 adam bunların hepsi ayrı huyda, ayrı lisanda, ayrı dinde, ayrı kültürde. Doğal olarak bu kadar insanın birarada olması kolay değil. Bu kadar efor harcayan bir bünye mental olarak bir yorgunluk, psikolojik olarak da büyük bir baskıda her insanda bir çöküntü yaratır. Bu kadar genç bir grubun bazı sinirsel hareketler, münakaşalar hatta bazen kavgaya varan hadiseleri olabilir. Ama bir dozu, makul tarafı olmalıdır” dedi. Fatih Terim ayrıca, “Marcao ile Kerem arasında olanlar sahada cereyan etmiştir. Dolayısıyla benim odamda Marcao’nun özrünün sahada olmasını istedim. Marcao da bu işin doğru olmadığını, yanlış yaptığını ve üzüntü duyduğunu zaten defalarca dile getirdi. Ailesinden de Kerem’den de özür diledi. Ayrıca bunu yapmak da zorundaydı.” sözlerini kullandı.

Marcao ise, “Hepinizden özür diliyorum, en başta Kerem kardeşimden. İnanılmaz pişmanım. Yapmamam gereken bir davranışı gösterdim. Hiç istemezdim. O yüzden başta Kerem kardeşimden, bütün takım arkadaşlarımdan, Fatih hocamdan ve yardımcılarından özür diliyorum. olmaması gereken bir hareketti. Yüzde 100 ben suçluyum. Herkesin önünde özür diliyorum.” açıklamasını yaptı