Galatasaray Başkan Vekili Rezan Epözdemir, sponsorluk imza töreninde transferle ilgili gelen soruya cevap verdi.

Epözdemir, gelen soru üzerine “Felipe Melo ile ilgili açıklamayı başkan yaptı. Melo, Galatasaray’ın gündeminde yok.” cevabını verdi.

“EKONOMİK ŞARTLARDA GEREKEN OLACAK”

“6 numara çalışması var.” diyerek sözlerini sürdüren Galatasaraylı yönetici, “Devre arasında varsa eksikliklerimiz ekonomik şartlarda gerekeni yapacağız. Fatih Hoca’dan gelen rapor doğrultusunda bu çalışmalar hayata geçecek.” dedi.

“6 NUMARA ÇALIŞMASI OLACAK”

Epözdemir, “Oyuncular izleniyor. Scout ekibimiz çok değerli, çalışıyorlar. Eksikler varsa, gidereceğiz. 6 numara çalışmamız olacak. Bütçemiz doğrultusunda farklı transferleri de yapmaya çalışacağız.” sözleriyle konuşmasını devam ettirdi.

MARCAO VE KEREM

Galatasaray’da adı transferle geçen Marcao hakkında gelen soruya Epözdemir, “Marcao olağanüstü oynuyor. Tüm oyuncularımız değerli, teklifler gelir. Hocamızın, başkanımızın kararına göre teklifler uygun görülürse, değerlendirilir.” dedi.

Kerem hakkında ise Galatasaraylı yönetici, “Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray’ın değeridir. Sözleşme görüşmeleri devam ediyor. Marcao’ya hukuksuz bir ceza verildi.” cevabını verdi.