Galatasaray’da uzun süredir merakla beklenen başkanlık süreci sona erdi. Galatasaray’ımızın yeni başkanı  Cimbom.com ailesi olarak en başından beri desteklediğimiz Burak Elmas oldu.

Yeni başkanımız Burak Elmas’a görevinde başarılar diliyoruz. Biz Galatasaray ailesi olarak bize düşen başkanımızın, yeni gelecek oyuncularımızın ve teknik direktörümüzün arkasında olmak ve şanlı Galatasaray’ımızın nice başarılara ulaşması için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaktır. Bu sezondan itibaren Galatasaray’ın her branşta şampiyonluğa oynayacağına ve tüm kupaları alacağına biz Cimbom.com ailesi olarak yürekten inanıyoruz. Başkanımız sayın Burak Elmas’ın listesindeki; Asaf Savaş Akat, Polat Bengiserp, Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç, Turhan Özen, Burçak Zorlu, Köksal Ünlü, Özgür Kalelioğlu, Fatih Birol, Işıtan Gün, Ozan Şener, Elif Uzuner, Özen Kuzu, Mehmet Şenol, A. Serhat Demirel’e de yürekten başarılar diliyoruz.

4 yıldır Galatasaray’ımıza hizmet veren ve bize şampiyonluk yaşatan eski başkanımız sayın Mustafa Cengiz’e verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyor, gelecekteki hayatında başarı ve sağlık diliyoruz.